Töötlus

Natuke juttu

Modell Hanna lahkel loal toon näidise foto töötlemisest tema pildi põhjal. Antud foto on saanud minu poolt korralikuma töötluse. Töötlus ise võib olla väga erinev, vastavalt vajadusele ja keskkonnale. Antud juhul sai puhastatud nahk – kaotasin suuremad defektid ja punnikesed, seejärel muutsin naha tooni. Mida tasub alati enne fotosessiooni jälgida, on see, et vahet ei ole, kas teete meigi ise või jumestaja, oluline on, et kael ja nägu on ühte tooni. Käed on tihti nagunii kolmandat tooni. Kui kasutada enne fotosessiooni näiteks isepruunistuvaid kreeme vms, siis ikka mõelge kogu keha peale. Fotoaparaadid on tänapäeval väga kvaliteetsed ja halastamatud ; )

naidis

Kui enne fotosessiooni tekib näole külmavill või olete saanud sinika … kui ei ole tegemist just edasilükkamatu fotosessiooniga, siis palun, lihtsalt andke teada ja lükkame fotosessiooni natuke edasi. See ei ole minu jaoks probleem. Pigem tänan, et hindate minu aega. Keegi ei soovi ju sinise silma, suure vinni või värske külmavilliga pilti! Vahel on selle kaotamine pildilt lihtsam, vahel raskem, vahel võimatu. Aega võtab selle kaotamine ja sellega tegelemine igal juhul.

Korraliku nahatöötluse saavad minu töös tavaliselt pulmade ilupildid (pildistamised pruudist ja peigmehest pulmariietes pulmapäeval), ka pulmade eelsed ilupildid, fantaasiapildid ja korraliku ettevalmistuse saanud portreefotosessioonid jms. Selline töötlus vajab palju aega, nokitsemist ja individuaalset lähenemist ja teen seda hoolega valitud ja tellitud piltidele ühekaupa.

Selline töötlus ei tule kindlasti seltskonnaürituse piltidele ega ka tavalisele perepildistamisele. Siis piirdub töötlus suuremate nö defektide kaotamisega ja kaunile kergele üldmuljele. Siiski võib seda teenust alati spetsiaalselt küsida ja uurida. Erandid on kindlasti suured prindid, need vaatan ma alati peensusteni üle, sest pisimgi rippuv riideniit, punnike, tolmukübe muutub suure prindi korral suureks ja silmatorkavaks. Seetõttu soovitan ka kõik suured prindid tellida otse minu käest.

Veel mõned näidispildid. Jumestus ja soeng: Bio Beauty By Milena

Fotograafia ja fantaasia

Töödelda võib ka lähtuvalt fantaasiast. Selliste piltide puhul peab enne kindlasti teadma, mis on lõppeesmärk:

varahommikulraamatuskoolipoiss