Erinevad hetked fotos

Hetk kevades. “Metalne” naine Raili.

Hetk varakevades. “Jäine” naine Gitta. Selleks, et leida natuke müstikat, ei ole vaja alti minna kaugele … need pildid on tehtud põhimõtteliselt Tartu kesklinnas ; )

See üritus toimus pärast ühte fantaasiapildistamist. Võtsime pilti ka Jaanika Stuudio uued riideesemed, mis on müügis Tartus Disainimajas. Ja ka need pildid on tehtud Tartu linnas! Mitte maakonnas ja mitte metsas! Pargis!

Ei suutnud jätta lõppu enda pilti lisamata … viimane pilt kaardil : ) See oli üks ilmatuma pikk päev! Algas fantaasiapiltidega ja lõppes moedisaini pildistamisega. Nagu sellised projektid vahel ikka on, nii ka sel korral, proovisid kõik osapooled kulusid koomal hoida : ) Nii tehti modellile soeng moedisaineri ja tema õe koostööl. Meigi saime viimasel hetkel fotostuudios fotograaf-jumestaja poolt. Lisaks oli meil seltsis peale minu, moedisaineri enda ja modelli ka kaks vahvat abikätt! Hommik oli pikk, meik ja soeng koos liikumisega ühest punktist teise, võtsid meie päevast ära 5h! : ) Ja 2+2 tundi kulus erinevate teemade pildistamisele. 9h!! Vot, ja täpselt selline nagu see viimane pilt, näen ma välja 9h tööpäeva lõpus tuulisel ja porisel aasal, õnnelik vahva seltskonna ja toredate piltide üle! : )

Ja kui siia satub osavate kätega fantaasiahuvilisi juuksureid, jumestajaid, stiliste jne … ja soovite ka vabatahtlikuna mõni kord minu projektidest osa võtta, siis kirjuta mulle julgesti!