Lauljatar nimega Elisa

Elisa. Ma ei saa öelda, et ma tunnen Elisat. Ei tunne. Küll olen teda nüüdseks kolmel korral pildistanud ja teen seda suurima hea meelega jälle ja jälle … sest ilu on üks väärtustest, mille mõju ajas on jääv … nii nagu ka omapära, kordumatu harras kogemata tabatud hetk …

0295_elisa-Edit

0303_elisa-Edit-2-Edit

0315_elisa-Edit-Edit

0363_elisa-Edit-Edit0340_elisa-Edit-Edit-Edit0300_elisa-Edit-Edit

See fotosessioon ei ole minu tavaline fotosessioon. Ideaalis võiksid minu tavalised fotosessioonid küll täpselt sellised olla … aga antud juhul sai alguse kõik see lihtsalt kleidist, mis seisis kapis kasutult ja ootab uut omanikku! :) Seega, meil oli kleit, kleidiomanikul siis kleit ja minul kaamera koos paljude suurte ja põnevate ideedega, mis kõik tegusid ootavad :) Ja nii see kõik algas. Ja siinkohal tänan kõiki tublisid oma ala tegijaid, aitäh, et aitasite õhus oleva idee nii superkaunilt pildile jäädvustada:

SOENG – Ontic Beauty Lounge (Kati Porohnja)

JUMESTUS: Krässu ilumaailm

kõik KÜÜNED: Erli Varemäe

BALLIKLEIT: Erli Varemäe

0028_elisa-Edit-Edit

0225_elisa-Edit0178_elisa-Edit-Edit 0161_elisa-Edit-Edit 0153_elisa-Edit-Edit

Mulle meeldib töödelda pilte ühekaupa … see annab võimaluse läheneda igale pildile eraldi … vaadata seda kui ainukest ja ainulaadset … ja seetõttu võib olla minu pildigalerii ka väga erinevate piltidega. Loomulikult võtab see kõik ka palju aega, seetõttu peab fotosessioon seda aega väärt olema!

0269_elisa-Edit 0279_elisa-Edit-Edit0137_elisa-Edit-Edit 0081_elisa-Edit-Edit 0079_elisa-Edit-Edit 0078_elisa-Edit-Edit0065_elisa-Edit-Edit-Edit

Väga oluline – selliseid ja sarnaseid pilte ei saa kui peab kella vaatama. Selline seeria nõuab natuke planeerimist ja organiseerimist, juuksuriaega ja jumestaja aega, koha valikut, aksessuaare, palju kannatlikkust, sisse elamise soovi, tahet poseerida ja tahet saada midagi enamat.

Meie projekt sai alguse kleidist :) Hea on teada anda, et projekt oli edukas! Soovime uuele omanikule kauneid printsessihetki uue kleidiga!