Fotosessioon fotostuudios

Alates jaanuarist 2018 pakun fototeenust stuudios AINULT iluteenuse läbinud klientidele. 

Kasuta oma lemmik ilutegijat või küsi kontakte minult. Kui pikemalt ette planeerida, siis on võimalik ilutegija ka stuudiosse kohapeale kutsuda.

Kui varasemalt võtsin vastu ka lihtsad ja naturaalsed tööd:

… siis nüüd ootan kliente, kes on natuke vaeva näinud ja investeerinud lisaks ühtlaselt kaunisse tervikusse. Pilt samast perest enne ja pärast iluteenuseid. Järgnevatel piltidel näete Bio Beauty By Milena poolt tehtud jumestusi ja soenguid:

Iluteenus võib olla professionaalselt särav kui ka kaunilt loomulikku ilu rõhutav – täpselt nii nagu teie perele sobib. Enne fotosessiooni räägime üle riietuse detailid ja loome üheskoos just teie perega sobiva atmosfääri.

Pildigalerii valikfailide hulgas on igast pereliikmest eraldi portree, perepilt, pilt lastest, pilt meesperest, pilt naisperest, veel mõni vahva variant ja kõige lemmikumad kaadrid. Antud pere puhul on näha mõned valikpildid siin:

Fotosessioonid stuudios toimuvad tööpäeviti ja päeva kõige valgemal ajal.

Kui soovid mustandgaleriid vaadata ja originaalfaile lisaks tellida, siis kauni töötlusega originaalfaili (trükikvaliteediga .jpg fail) hind on 8.00€/tk. Kui vaatad mustandgaleriid ja arvad tõesti, et valitud failiga ei ole vaja mitte midagi rohkem teha, siis on võimalik lisapilte tellida ka 2.50€/tk. Ja siis ma ei tee selle failiga mitte midagi.

Prinditoodete hindadele lisandub failitöötlustasu, kui tellitav fail ei ole paketis, seega prinditootega saab kaasa ka originaalfaili:

A5 paberpilt (sisaldab originaalfaili)                                                                5.00€ + 8€
A4 paberpilt (sisaldab originaalfaili)                                                              10.00€ + 8€
Fotokapa raamiga 30x45cm (umbes A3)                                                        35.00€ + 8€
Fotokapa raamiga 45x60cm (umbes A2)                                                        56.00€ + 8€
Fotokapa raamiga 60x90cm (umbes A1)                                                        77.00€ + 8€
Fotolõuend 45x60cm (umbes A2)                                                                    70.00€ + 8€
Fotolõuend 60x90cm (umbes A1)                                                                  115.00€ + 8€

10x15cm paberpilte saan pakkuda alates tellimusest 30nele paberpildile.

Pakett kaks ühes

Kauni soliidse soengu muutmine kohapeal romantiliseks, koos kerge jumestuse üle vaatamisega. Teenus on võimalik tellida stuudiosse piisavalt pikalt fotosessiooni ette planeerimise korral. Lisasoengu hind sõltub soengu keerukusest. Pakett sobib ideaalselt kahele sõbrannale, õdedele või emale ja tema tütardele.

***

Miks on töödeldud pildi hind 8€? Selle pärast:

Vahel on fototöötluseks väikesed-väikesed asjad, mis muudavad pildi peaaegu et märkamatult, kuidagi müstilisel viisil veel kenamaks. See imepeen ja aeganõudev töö …

***