Harjutamine teeb meistriks ;)

Postitust tegema inspiteeris mind toreda tuttava saadetud naljalink, vaadake ise:

http://meeldib.postimees.ee/2016/12/ootus-vs-reaalsus-vanemad-tahtsid-lastest-armsaid-joulupilte-aga-tulemus-oli-midagi-hoopis-muud/

Kõik me näeme internetis ülinunnusid pilte ja mõtleme, et sooviksin endast ka, oma perest või lemmikloomast … samasugust pilti. Minu tänane mõte ongi peamiselt lemmikloomaga seotud, vaatame näiteks neid Pinterestist leitud pilte:

Ülinunnud, eks! Koer on, näidispilt leitud, fotograaf ka, poest läbi – sarvekesed, mütsikesed, kulinad kaasa ja tegudele. Kahjuks näen seda oma töös tihti, kohapeal võetakse pakendist asjad välja ja see, kelle peal ideed teostama hakatakse, kahjuks näeb neid asju esimest korda oma elus :) Sarnased on olukorrad lastega, kes näevad elus esimest korda säraküünalt, see hirm näos on nii suur … on isegi joostud stuudiost välja … alati ei oska mina ka kõike ennetada, sest näiteks minu peres puhusime oma titadega kõik esimese aasta kõik kuud tordilt küünlaid, et tule lähedalt vaatamine ei ehmata minu poisse.

Tavaliselt ma ei küsigi kliendilt selliste olukordade pilte avaldamiseks, sest inimesed suhtuvad nalja enda kulul väga erinevalt ja ma ei hakka riskimagi. Seekord oli värske pildistamine selja taga ja Meelike on nii vahva, tema nalja ei karda. Aitäh Sulle, Meelike! :) Meie üllatusfotosessiooni pildid on näha siin:

Üksi aksessuaaridega lemmiku pildistamisest ei tulnud kohapeal midagi välja ja ega peremehegagi … :)

Lõplik lemmikkaader sellest ideest minul siiski on:

Pilti vaadates, ei saagi tegelikult aru, mis kõik vahepeal toimus, lihtsalt tekib mõte, et koer võiks otse vaadata, siis oleks täiuslik ;) Saime hakkama küll!

Ja kui vaadata ülal välja toodud linki, siis see on tegelikult fotograafi igapäevaelu, minul küll :) Ja need üksikud internetipildid ongi tihti sadade kaadrite vahelt nopitud pärlid. Siiski soovitan enne kodus oma ideedega eeltöö ära teha, sest vahel ei tee harjutamine harjutajaks, vaid meistriks! ;)

 

Vahvaid ideid ja nende mõnusat teostamist!

 

Kristel Vask