Jõuluajapakett

Jõuluhooaeg 2019:

Jõulude eel on stuudio kaunistatud jõulumeeleolu välja toovate kaunistustega. Tee Sinagi end kauniks ja tule poseerima.

Väike päkapikk oma klaveriga:

Valida on kolme ajapaketi vahel:

Fotosessioon pikkusega 60 min on hinnaga 135€ ja sisaldab 12 välja valitud originaalmõõdus .JPG faili, sh ühte kaadrit jõulukaardi failina.

Fotosessioon pikkusega 40 min on hinnaga 75€ ja sisaldab 5 välja valitud originaalmõõdus .JPG faili, sh ühte kaadrit jõulukaardi failina.

Lisaks pakun 15 min fotosessiooni hinnaga 45€ ja mis sisaldab 3 kaunilt töödeldud faili, sh ühte neist jõulukaardi failina. 15-minutilised fotosessioonid toimuvad kindlatel päevadel

Fotosessioonid toimuvad tööpäevadel ja päeva valgeimal ajal. ERANDIKS ON 30. NOVEMBER, siis pakun fototeenust laupäeval, mõned ajad on vabad, uuri järgi! 

Mõned soovitused. Kuna soovin pildistada teid päeva valgeimal ajal, siis võite kaasa võetavate riiete sekka panna ka mõne läikiva riideeseme, sh litritega. Päevavalguses ja tuledesäras tekivad kaunid helgid:

Välguga mõjub litter ja läikiv materjal teisiti:

Välk, päevavalgus ja jõuluküünlad:

Pits ja matt kangas on samuti hea valik ja kui terve pere sarnases stiilis riietada, lisaks võtta iluteenused, olete võitmatud!

Ja vahel piisab lihtsalt sinust endast … ja lumest:

Stuudios kasuta alati puhta tallaga vahetusjalanõusid. Armsad lapsevanemad, kes tulevad stuudiosse fotosessioonile koos pisiperega, kuna kõik jõuluehted ja kaunistused ei ole purunemiskindlad, siis mina ootan teilt oma laste vastavat jälgimist ja kaunistustööst lugupidamist. Tänan ette!

Lisaks vaata fototeemalisi soovitusi siit.

Kaunist jõuluaega!

Jõuluhooaeg 2018:

Rõõmsa kohtumiseni!