KINKEKAART

Saadaval on kinkekaardid! Summa kinkekaardile saad ise valida. Kui soovid, et kinkekaart kataks pildistamisteenuse, siis minimaalne summa saab olla 65€, sest just selline on tavalise fotosessiooni hind (1-2h). Kui kinkekaardi eest võib kingi saaja osta ka minu käsitööehteid või olla osamaks mõnest minu maalist, siis alampiiri ei ole. Samuti ei ole ülempiiri, sest kinkekaart võib sisaldada lisaks fotosessioonile ka paberpilte, fotolõuendeid, fotokapat, ka jumestust või juukseseadet oma ala professionaali poolt (vahendan teenust)! Kirjuta mulle: kristel.vask@gmail.com ja küsi pakkumist.

Millise kujundusega kinkekaardi saad, see on üllatus minulegi, sest teen neid ise aeg-ajalt juurde ja ikka materjaliga ja toonides, mis just sel hetkel inspireeriv on. Firma värvideks olen valinud rohelise ja valge, et tõenäosus saada selles kombinatsioonis, on suur.

Valentinipäevaks valminud romantilised kinkekaardid:

Kinkekaart

Varasemad kinkekaardid, CD pakendid ja fotokarbid komplektina ja ühekaupa:

Komplekt all. Kombinatsioon lumivalge-helehall-helesinine. Komplekti tegin vastavalt pulmavärvidele plaadi ja tellitud paberpiltide jaoks: Natalja ja Raido

komplekt2

Plaadiümbris, mis sai tehtud tüdrukuteõhtu fotosessiooni järel. Pildistamas oli 4 neidu – sõbrannad punases ja pruut valges, siit ka plaadiümbrise kujundus:

CD pakend

Veel plaadiümbriseid:

ümbris

CD pakend

CD plaadi pakend CD plaadi pakend CD plaadi pakend CD plaadi pakend CD plaadi pakend CD plaadi pakend CD plaadi pakend CD plaadi pakend CD plaadi pakend

Kaardid ja kinkekaardid:

Kinkekaart Kinkekaart Kinkekaart, midagi hipilikku Kinkekaart, midagi stiilset

Kaart Kaart Kaart KaartKaart Kaart/kinkekaart, midagi poisslapseleArvutikujundusega fotokutsed:

KUTSE KUTSE