Mitu nägu … millist vaja on?

Erki helistas mulle eile, täna pildistasime ja kuna väljas on lihtsalt liiiiga palav, siis valisin oma lemmikud välja ja siin nad on:

portree portree-2 portree-3 portree-4 portree-5 portree-7 portree-8 portree-9 portree-11 portree-12 portree-13 portree-14 portree-15 portree-16 portree-17 portree-18 portree-19 portree-20 portree-21 portree-22 portree-23 portree-24 portree-25 portree-26

No minu meelest super pildid! :)

Kui Erki galeriist oma lemmikud välja valib, siis vaatan Photoshopis ka üle … aga juba tavaline Lightroomiga ülevaatus on lihtsalt võrratu!

Nalja sai ka. Ma nüüd jutustan oma sõnadega natuke ringi, eks ;) Erki ei ela Tartus aga kuna tal oli siin tegemist, siis otsustas vajalikud fotod ka ära teha. Pani siis google’sse “Tartu” ja “fotograafia” jne ja vaatas google poolt välja pakutud fotograafide pilte, et leida oma lemmik. Vahemärkuseks – pean tunnistama, et minu poolt on otsingumootor ikka väga unarusse jäänud ja ega ma adu ka kõike seda levitamise asja, et siinkohal olgu mainitud, et kui keegi soovib mu firmat selles osas aidata, siis võta ühendust! Paneme otsingusüsteemid ka minu kasuks tööle! :) … Igatahes mind seal google valikus ei olnud … küll jäi Erkile silma üks meeldiva halli taustaga pilt. Fotograaf Kattel Krista pilt. Kristal endal kahjuks aega ei olnud pakkuda ja andis Erkile edasi minu kontaktid. Nii sattus Erki minu stuudiosse. Erki räägib hallist pildist ja mina mõtlen, et Krista tegi minust ka halli pildi … ja mõnest neiust veel … palju neid netis minu teada kohe näha ei olnud … küsin siis, et mis seal pildil oli ja kuidagi kõik oli nii tuttav … ja et kliendi halli tausta värvitoonist parem ettekujutus saada, vaatasime siis pildi üle. See olin mina seal fotol! :) No ikka selline asjade kokku langemine, et no VÕIMATU! ,)

Lõppkokkuvõttes kliendi minu stuudiosse toonud pilt on näha siin, seesama, esimene neist: http://kristelvask.eu/hall/

Aitäh, Krista! ;)