Müstiline naine

Müstiline Elis:

 

Müstiline Külli:

Müstiline Adena:

naine …. Naine … NAINE …

Kristel: Naine … vikipeedia ütleb, et naine on täiskasvanud naissoost inimene. E. Krieger laulab, et naised on hullud, uhked ja upsakad. Eks on naiste kohta kõike öeldud … aga keda see ikka huvitab, mis on olnud ja öeldud. Ja ega seda ei saagi nii lahti seletada ja öelda, et naine on see või mõni teine kindel kogum kindlaid omadusi ja tunnuseid. Naisena võidki olla piiratud kogum piiratud arvamust. Ma arvan, et mina olin seda palju aastaid. Mõjutatuna mind ümbritsevast. Aga kes me oleme tegelikult? Kas meil on piire? Kas me oleme iga päev täpselt samad? Selle saame me igaüks ise välja uurida, kui ainult soovime! Me võime olla kõike ja me võime olla mitte midagi. Me võime olla siin ja me võime olla seal. Ja me võime olla üdini naised, voolata oma pehmuses, särada oma ilus, liikuda graatsias ja puudutada õrnuses … ja kujutage nüüd ette palju selliseid naisi, kui kõik kordistub … kui kõik on kasvamises … ega seda saagi sõnadesse panna, seda peab ise kogema … Naiste sees on suur vägi. Ja kui naised austavad üksteist, hoiavad üksteist, toetavad üksteist … ja seda ma ei mõtle, et millegi ja kellegi arvelt … vaid oma väes … mis siis kõik veel võimalik on!

Adena:

Airi:

Elis:

Jana:

Kertu:

Külli:

Lala Love:  “Naine, ilu looja. Lõkketule praksudes armastusse sukeldudes. Helirännak rahu südamesse. Õrnuse vägi. Südamesse sündimas. Müstiline naine puudutab hellalt su hingekeeli ja jätab endast maha väge täis jäljed su südamesse.”

Liis:

Liis:

Ja mina, Kristel, ma tänan neid imelisi naisi ja paljusid teisi, keda siin piltidel ei ole, oma arengutee, koos muutumise, koos kogemise, võrratu teekonna eest!