MÜÜA

Otsid endale miskit ilusat ja tujutõstvat või otsid kingitust? Mul on alati midagi pakkuda!

  • Uued kaelakeed … need kaelakeed on saadaval alates mai kuust (pärast fotosessiooni), siiski võib tulla neid vaatama ja broneerida.

0002_valge-Edit

Kaelakeedes on kasutatud lisaks tavahelmestele ja suures koguses swarovskitele poolvääriskive nagu mäekristall, kvarts, kassisilm ja jadeiit.

JADEIIT kuulub maagiliseimate kivide hulka, mõjutades nii elusat kui elutut loodust. Jadeiit kiirgab puhast tingimusteta armastust ja tasakaalustab emotsioone, sümboliseerib puhtust ja tasakaalukust, soodustab eneseleidmist, hoolitseb elus hädavajaliku tasakaalu eest: aktiivsuse eest aegluse korral ja rahu eest ülekoormuse puhul. See kivi muudab inimese väga dünaamiliseks ja vaimuerksaks. Kaelas kandes aitab eemal hoida haiguseid, parandab meeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada.
Jadeiit kosutab neere, südant, vereringet, närvisüsteemi, mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud, kosutab kogu organismi immuunsüsteemi, ergutab ainevahetust ja tõhustab soolte talitlust, leevendab neerudega seotud haigusi.

KASSISILM – uue alguse kivi, mis aitab vabaneda vanadest mustritest ning minevikule andestada, kaitseb üleminekuperioodidel kandaja aurat ning teeb selle negatiivsetele mõjudele nähtamatuks. Kassisilm toob ilu, õnne, rahu ja enesekindlust. Väga tugev puhastav ja kaitsev toime inimese hingetasandile, muutes isiku igasuguste võõrmõjude suhtes kättesaamatuks. Kaitseb astraalsete rünnakute eest, muutes inimese kindlamaks. Selle kivi roll kandub üle ka kivi omaniku perekonnale ja varandusele. Samas kasvatab oma kandja tahtejõudu, otsustavust, teravat mõistust ja vastupidavust ning tugevdab inimese moraalseid omadusi. Kõik silmad (kulli, tiigri ja kassisilm) on väga kapriissed ja  töötavad ainult iseennast valitseva tõelise peremehe käes. Neid kive võib võrrelda koertega, kes on ustavad ainult oma peremehele, nendega tuleb väga pikalt harjuda.

MÄEKRISTALL on meistertervendaja mis tahes olukorra puhul ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Ameerika põlisrahvad kutsuvad mäekristalli Vanaema Maa ajurakkudeks. Sisaldades kõiki värve, toimib mäekristall üheaegselt kõikidel erinevatel dimensioonilistel tasanditel. Luues enda ümber elektromagnetvälja ning lahustades staatilise elektri, on mäekristall äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Absorbeerides, talletades, vabastades ja reguleerides energiavooge, kahekordistab mäekristall (kui seda käes hoida) sinu biomagnetilist välja. Töötades vibratsioonilisel tasandil ning häälestudes loomulikul teel kasutaja spetsiifilistele vajadustele, viib mäekristall inimese ja tema ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, ennetades haigusi, toimides hinge tervendaja ning puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Olles kui kosmiline kompuuter, talletab mäekristall informatsiooni ning omab võimet lahustada karmat. See kivi võimendab ülemeelelisi andeid ja häälestab meid vaimsele eesmärgile.

  • Väiketüll. Maal lõuendil, 50x60cm. Hind: 130€

maal

  • Rand. Varemurru, 2012. Maal lõuendil, 50x100cm. Maalis on kasutatud ehtsat rannaliiva mere äärest. Hind: 200€

maalmaal

  • Talvised kõrvarõngad (all), 4€:

kõrvarõngad