nimi K R I S T E L

Kogu järgnev info on kokku pandud erinevate internetiallikate põhjal üheks ühtseks infoks. Info otsese õigsuse ja korrektse tõlke eest ma vastutust ei võta, kuigi ma seda kõike ise loomisrõõmus tegin … või noh, google tegi :) …  aga kõikidel Kristelitel, on seda kokkuvõtet kindlasti väga vahva lugeda! Seega, mõnusat lugemist ja kaasaelamist meile, Kristelid!

Selles kirjapildis nimi KRISTEL on modernsem Inglismaa variant Inglismaa nimest Crystal.

Kristel viitab selgele klaasile, poolvääriskivile. Kristel on tuletatud Kreeka sõnast “krystallos,” mis tähendab jääd, jääkristalle.

Nimi Kristel võib olla nime valesti hääldamise tagajärg – “AL” lõpp on asendunud sõna viimases silbis  “EHL”-iga.

Nimepäev: 24. juuli

Nimi KRISTEL esineb maailmas nii naise eesnimena kui ka perekonnanimena.

Kristel tuleneb ladina keelsest sõnast “Christianus”, mis tähendab kristlast, Kristuse järgijat.

Kasutus: 92% eesnimi, 8% perekonnanimi.
Kristel eesnimena on kasutusel 4184 korral 33-s  erinevas riigis.
Perekonnanimi Kristel on kasutusel vähemalt 340-l korral ja vähemalt 22-s riigis.
Soo järgi on eesnimi Kristel 93% naised ja 7% mehed.

Given name Kristel

Surname Kristel

Kristel tagurpidi on Letsirk.

Nimi sisaldab 7 tähte – 28.57% täishäälikud ja  71.43% kaashäälikud.

Anagrammid: Stirelk, Rilsetk, Tlisker, Lertisk, Seklirt.
Õigekirjavead: Klistel, Krristel, Krisstel, Krystel, Krjstel, Krestel, Kristela, Kirstel, Kristle, Krisetl.
Riimid: hostel, pastel, Bechtel, Gretel, Intel, Martel, Mattel, crystal, distal, pistol, pistil, gristle.

Etümoloogia (vaatleb sõnade päritolu ja nende sugulussuhteid teiste sama keele või teiste keelte sõnadega): CRYSTAL (kristall), tähistades väga selget, hiilgavat klaasi või läbipaistvat kvartsi. Jääd.

Keeleperekond: indoeuroopa (INDO-EUROPEAN) – helleeni (HELLENIC) – Kreeka

Nime päritolu: Kreeka

Nime juured: KHRĪ́Ō ‎-TOS > KHRĪSTÓS > KHRISTIANÓS

Kirjakeelsed juured: KHRĪ́Ō ‎(ΧΡῙ́Ω) -TOS ‎(-ΤΟΣ) KHRĪSTÓS ‎(ΧΡῙΣΤΌΣ) KHRISTIANÓS ‎(ΧΡΙΣΤΙΑΝΌΣ)

Nime värv: sinine ja roosa

Kristeli nimi sai tuntuks aastatel 1970-1979. Nimi Kristel oli pupulaarseim pärast Emmanuelle filme ja arvatakse, et tänu Hollandi näitlejanna Sylvia Kristel-ile.

Sarnaselt kõlavad nimevarindid: Kristell, Kristelle, Krystel, Krystelle, Christel, Christelle, Krystal, Krystalle, Krystil, Krystle, Krystlea, Krystyl, Christal, Christalle, Christyl, Chrystal, Chrystelle, Cristal, Cristalle ja Crystal.

Inglismaa:

Kristeli nimi erilisemates keeltes kirjapildina:

Araabia keeles Kristel:

كريستل

Kristel Jaapani keeles:

クリステル (kurisuteru)

Kristel Hiina keeles:

克里斯特尔

Egiptuse hieroglüüfides:

k r i s t e l

Kristel Ameerika viipekeeles:

Kristel helis:

Nime esimene täht: K

Esimest nime ja eesnime algustähte nimetatakse numeroloogia nurgakiviks. See on meie ehitise esimene kivi ja see kivi on ehitatud mitte ainult meie esimestel aastatel, vaid kogu meie elu, sealhulgas meie isiksus ja lood. Seetõttu on see oluline teave, mida tuleb arvesse võtta. Meie eesnime algus näitab meie võimeid ja hoiakuid olemasolu, väliste elementide ja meie mitmekülgsete elukogemuste suhtes. Ka tähtede visuaalne välimus ja graafika ei ole juhuslik. Uuri järgi, mis on nende näiliselt neutraalsete tähesümbolite taha peidetud.

K -vastupidavus, ammendamatu hingejõud, oskus saladusi pidada. Läbinägelikkus ja otsekohesus. Elu moto: kõik või mitte midagi! Äärmuslikkus õnnes, tervises ja vaimsuses. Mitmekülgne, aateline, intuitiivne. Kõik sõltub valgustatusest.  Te olete jõud, millega tuleb arvestada. Vältige ärevust ja kahtlemist, need tekitavad pinget.

K on tähestiku üheteistkümnes täht, 11 on vähendatud 1 + 1 = 2. Numeroloogias on 11 meisternumber, millel on kõrgendatud vibratsioon.

Numeroloogiline tähtede tabel:

1         2         3         4         5         6         7         8         9

A         B         C         D         E          F          G         H         I

J          K*       L          M        N         O         P         Q         R

S          T          U         V**    W        X         Y          Z

*K on meisternumber 11, andes kokku väärtuse 2

**V on meisternumber 22, andes kokku väärtuse 4

Nime tähtede analüüs:

K – Sa oled edukas inimene äris ja armastuses. Sa oled oma naabruses hästi tuntud.

R – Sa oled väga halb otsustaja. Sa ei suuda isegi otsustada, mida süüa! Ebakindlus on suur osa sinu elust.

I – Te olete väga emotsionaalne inimene. Teie süda võib kergesti puruneda ja olete väga tundlik.

S – Sulle meeldib erinevaid asju ette kujutleda ja kui sa seda teed, on sul väga lõbus.

T  – Sul on raske tundeid väljendada. Sa ei ole seltsiv.

E – Sul on väga keeruline emotsionaalne maailm. Sa võid olla samal ajal kurb ja õnnelik, ilma seda ise tähele panemata.

L – Sa oled väga andekas. Sa võid olla andekas väga paljudes erinevates valdkondades, sh kunst, sport, haridus.

Karmaõpetuse numbrid:

Karmaõpetusi näitavad nimes puuduvad numbrid. Vahesummad ja lõplik nimenumber siinkohal arvesse ei lähe. Karmaõpetused näitavad elus ettetulevaid ja lahendamist vajavaid probleeme. Kui vastavaid külgi arendada, muutub elu palju lihtsamaks.

K R I S T E L = 2+9+9+1+2+5+3 = 31 = 4

Nimes KRISTEL puuduvad numbrid on 4, 6, 7, 8:

4. Töökartus ja lihtne ligipääs luksusele ja rahale võivad sinus tekitada harjumuse kergeteks ettevõtmisteks, vältides jõupingutusi ja tekitades suutmatuse ennast tööle rakendada. Elu sunnib sind aktsepteerima tõde, et miski ei tule ilma jõupingutuste, ohverdamise ja kannatlikkuseta. Kui te seda õppetundi ei õpi, võite leida, et elu karistab teid hiljem.

6. See õppetund on seotud kohustustega ja teiste teenimise väärtusega, eriti lähedaste jaoks. Elu näitab sulle, et sõbrad ja pere teevad sinu jaoks vähe või ei tee midagi, kuid vajavad palju vastutasuks. Sa pead õppima hoolitsema lähedaste eest ja elu annab sulle vastu.

7. Isikutel, kellel on see õppetund, on kalduvus teha järeldusi ilma nõuetekohase analüüsita, mõtte või uuringuta. Kuna 7 on vaimne number, on vaja vaadata enda sisse, pöörata tähelepanu oma hingele ja vaimsusele, sest materiaalne maailm ei paku eluks vajalikku. Isik saab läbi hingeliste kogemuste selgeks sügavuse ja rahu tähenduse elus ja inimsuhetes. Tuleb õppida praktilisust, õppida õppima: kuidas omandada teadmisi ja kuidas neid kasutada. Arendada loogilist mõtlemist, kannatlikkust ja mõistmist. Leida usk, vabaneda hirmust. Tasakaalustada materiaalne ja hingeline.

8. Number 8 on võimu ja raha õppetund. Isik satub olukordadesse, kus rahal ja ainelisel küljel on sõltumatuse loojana suur tähtsus. Õppida raha- ja materiaalsete asjade korraldamist, oma aja kasutamist. Sa pead õppima, kuidas luua rikkust ja juhtida võimu. Kuidas hallata oma hirme riskide võtmise ees. Tuleb õppida headust ning andestamist ja mõista, et materiaalne heaolu kuulub kõigile.

Eneseväljendusnumber (Your Expression number): K R I S T E L = 2+9+9+1+2+5+3 = 31 = 4:

Eneseväljendusnumber ütleb, mida sa pead tegema.

Sinu eluaegne arengusuund on suuremate juhtimisoskuste poole. Kasutusele tuleb võtta väga praktilised, aluspõhja omavad põhjalikud lähenemisviisid. Te peate tegema palju tööd, et projektid ellu viia. Mida kannatlikum olete detailidega, seda paremaks eksperdiks saate, ükskõik mis valdkonnas. Edu on kõigil elualadel, kus hinnatakse planeerimist, organiseerimist, reguleerimist.

Kui 4 on arvust 22, siis 22 on meisternumber ja tähendab suurt ettevõtjat materiaalses maailmas.

Loov mõtlemine, tarkus, seltskondlikkus, stabiilsus. Numbrist väljenduv heasüdamlikkus aitab võita ühiskonnas kõrget positsiooni ja suurepärased organiseerimisvõimed tõmbavad ligi edu, eriti isiklikus elus.

Nad väärtustavad tõde ja õiglust, kõrgeid moraalinorme ja seetõttu nad peavad väga valima sõpru, sama kõrgete standardite järgi. Raske on varjata pettumust nende eest, kes seda täita ei suuda. Sa oled õnnelikum, kui leiad endaga sarnaste väärtustega inimesed enda ümber. Sama praktilised, moraalsed ja valmis tegema teistele head.

Neli on Maa sümbol, neljas element. Neljad on väga maised ja hästi maandatud inimesed. Kaitstus ja turvalisus on nende märksõnad. Täiusliku turvalise keskkonna loomine tööl või kodus on tema loomulik soov. Organiseerimisoskus ja tootlikkus muudavad number neli inimese väärtuslikuks ja kasulikuks igas kogukonnas. Nad on väga üksikasjalikud ja organiseeritud ning seega võivad teised tajuda neid ka liiga kangekaelsete ja liiga kriitilistena.

Number neli inimene on tugev – nii füüsiliselt kui vaimselt. Sündinud liider, sa oled inimene, kellele saab alati loota. Neli on aus ja töökas ning teeb kõik nende jaoks, keda ta armastab – eriti perekonda heaks. Neli on sündinud ettevõtja. Ta püüad olla oma elu autoriteet. Ta tahab valitseda oma maailma üle ja pakkuda turvalist kohta neile, keda ta armastab. Ta sees nii palju, mida ta soovib jagada, ja ta tahad, et teised saaksid tema tarkusest ja ressurssidest kasu.

Väljakutse – kalduvus on teha liiga palju tööd ja muutuda liiga domineerivaks isiksuseks, jääda oma arvamustesse kinni.  Vältige jäikust ja  kangekaelsust. Kui delegeerid töökohustusi teistele, oled vabam ja elad rõõmsalt.

Vastav taro kaart on : SAUADE VIIS: Näidatakse viis noort, kes kannavad oma keppe viisil, mis väljendab kaost. Seda võiks nimetada elu lahinguks, milles igaüks püüab teha midagi omal moel. Kui nad teeksid koostööd ja ühendaksid jõud, võiksid nad saavutada palju. See näitab vaimset rahutust ja rahulikkuse puudumist. Õppetund on taastatada tasakaal.

Tšakra. Number neljale vastab kõikide tšakrate keskus –  südametšakra, Anahata tšakra. Südametšakra on sügava ja tingimusteta armastuse koht. Armastuse loome ise. Andestamine avab väravad. Näe ilu endas, armasta ennast, andesta, siis suudad seda välja kiirata ja jagada kogemusi. Südametšakra värvid on roheline ja roosa.

Roheline värv on tasakaalu ja harmoonia värv. Värvipsühholoogia vaatenurgast on see südame ja emotsioonide suurepärane tasakaalustaja, luues tasakaalu pea ja südame vahel. Värvide tähenduse seisukohast on roheline ühtlasi kasvu, kevade, uuenemise ja taassünni värv. See uuendab ja taastab ammendatud energia. See on pühakoda eemal kaasaegse elu stressidest, taastades meid heaolutunde juurde.

Nime täishäälikud:

I = 9 tähendus eraldi: Intuitiivne. Sind huvitavad kaunid kunstid, näitekunst, teadus.

E = 5 tähendus eraldi: su elu on sündmusterohke ja põnev. Oled mitmekülgne ja õpid kergesti, kuid võid olla rahutu.

Esimene eesnime täishäälik vastab inimese otsesele ja sisemisele motivatsioonile, mis on tavaliselt nähtamatud ja kindlasti väga sügaval peidus, nende emotsionaalsusele ja kiindumusele. Seepärast on see algupärasest peenem ja sügavam, sest see tähendab mõisteid “sisemine” ja “peegeldus” ning puudutab sügavamat “mina”, samas kui algne on rohkem primaarne, füüsiline ja instinktiivne.

9 +5 = 14, 1+4 = 5 Hinge number (Soul’s Urge number):

Hingunõude number on see, kes sa tegelikult oled.

Viis esindab sügavat soovi vabaduse, uute kogemuste ja muutuste järele. Olles kujutlusvõimeline, loov, entusiastlik ja leidlik, on tõenäolisem, et reisite, otsite seiklusi, kõige tavapärase asemel saadavad teid originaalsemad ideed, võimalused ja inimesed. Kuna nad otsivad vabadust ja on rahutud, siis selles olemises ei pruugi nad kunagi olla rahul sellega, mis neil praegu on. Nad arvavad, et kohe nurga taga on veel rohkem ja see tunne ei lase olla hetke nautimises.

Number viis on “inimeste number” ja tema algsed viis meelt. Viis seisab keskel ja püüab jõuda üheaegselt kõikide punktideni, otsides alati uusi kohti, uusi nägusid, uusi muutusi, uusi kogemusi. Nad on teiste hulgas väga teretulnud nende aususe tõttu.  Viie kuues meel on ausus, Ta ootab teistelt ausust ja õiglust. See ei tähenda, et viis on alati usaldusväärne või vastutustundlik. Nende ereng on eluliselt tähtis ja nad ei taha olla seotud eeskirjade ja kohustustega.

Viie rahutu vaim on kõige paremini kontrolli all, kui valides töövaldkonna, mis vastab nende nõudmistele tegevuseks ja seikluseks.

Numbri 14/5 tähendus Taro kaartidel:

XIV MÕÕDUKUS:

Leia oma veendumustele kinnitused. Märksõnad – kontrollimine ja viha, näitavad, et on soov leida sisemine tõde, viha kaudu (mitte tujus, kuid tugevas vihas).  Me saavutame tasakaalu, kui valime keskmise tee äärmuslike tegude vahel. See protsess kujundab hinge, nagu teras karastub tules.

Ambur, 14. Tulise elujõu koondumine toob kaasa kõrgemadte ideaalid, mis viib kõrgendatud teadvuse seisunditeni.

Ingel kaardil sümboliseerib täiuslikku meeste ja naiste polaarsete vastandite segunemist. See on päikese ingel, elujõud. Punased tiivad kujutavad kõrgema teadvuse olemist. Vesi ja maa esindavad alateadlikku ja teadlikku meelt, millel ingel säilitab täiusliku tasakaalu.

Mägede teravused tähistavad tarkuse ja mõistmise saavutamist. Kroon tähistab au suure töö eest.

See kaart õpetab teid kontrollima oma saatust, olles teadlik elujõu suunamisest Kundalini kaudu. Kundalini praktika toob kohalolemiseni, toob hetkesse.

Kaashäälikud 2(K)+9(R)+1(S)+2(T)+3(L) = 17, 1+7 = 8 Isiksuse number:

Isiksuse number on see, kuidas teised sind näevad.

Neid, kellel on isiksuse numberiks 8, peetakse sageli tugevateks, ambitsioonikateks, konkurentsivõimelisteks, pädevateks ja enesekindlateks. Teie auras on  autoriteeti ja võimu, teised näevad sinu heade otsuste tegemise võimet ja ärivaistu. Olge ettevaatlik liiga egokeskseks ja ahneks muutumisega.

Sa unistad edust äris või poliitilises maailmas, võimust ja kontrollist rohke materiaalsuse üle. Sa ihaldavad võimu. Sinu salajasel minal võib olla väga tugev soov saada ettevõtjaks.

Number 8 on võimsuse arv.  Selle numbriga seotud inimesed võivad avarduda mis tahes suunas, sh  tahe ja väärtused. Nad võivad kasutada võimu kurjasti, kui see on nende valik. Kuid nad on vabad. Nad peegeldavad Jumala plaani, kuid see ei seo neid.

Kaheksa toob kaitset ja sümboliseerisid tegevust ja ületamist, kirge õigluse vastu. Kaheksad on autoriteedid. Neil on omane julgus ja vastupidavus, et saavutada “võimatu unistus”. Võimuga kaasneb vastutus. Kaheksa käes on materiaalse maailma võtmed ja neil on selle kingituse eest vaimne vastutus.

Taro kaardi vastavus:

XVII TÄHT

Ideede kandmine universaalsest alateadvusest. Ilmutus tuleb läbi meditatsiooni.

Täht selgitab viiendat või taevalikku olemust, mis on üle nelja, tule, maa, õhu ja vee elemendi. Suurel tähel on kaheksa tippu, mis esindavad ringlust. Seitse väiksemat tähte viitavad seitsmele kehakeskusele, mis on tõepoolest liikumisest ja vibratsioonist. Iibis (ibis – vanaaja egiptlaste püha lind) on kala püüdev lind, taas rõhutades otsimist ja uurimist.

Naine esindab alateadlikku meelt, mis näitab, et kõik saladused on kättesaadavad, kui tõeliselt püüdled nende poole. Tema vasak jalg, hoides oma kaalu, moodustab täisnurga või ruudu, vihjates numbrile 4, järjekord ja põhjus. Vee peal olev parempoolne jalg näitab, et vaim toetab teda.

Ta valab vett, tema vaimseid võimeid maal ja merel, mis viitab teadmiste valamisele üle kogu inimkonna.

Küsige endalt küsimus ja otsige vastust rahuliku ootusega.

Varjatud kire number:

Varjatud kire number esindab teie peidetud talente. See kujundab teie isikupära ja juhib teie elu.

K R I S T E L

K=2 ja T=2

Teie tundlikkus ja tähelepanelik olemus muudavad sinu soovi olla rahulikus ja harmoonilises keskkonnas. Sa püüad edendada õnnelikku kodu ja funktsionaalset töökoha, kus on vähe konflikte. Olete hea meeskonnamängija ja olete mistahes rühma austatud liige ning sageli kutsutakse neid konflikte vahendama ja lahendama.

Te võite olla natuke introvertne, eriti kui on konflikt. Te kaldute vältima negatiivsete hoiakutega inimesi, kes soovivad vaielda. Kui suhted kuumenevad, kaod oma töösse. See on sinu varjupaik. See tasub end ära, kui hoiate oma oskusi teravalt ja pidevalt õppides. Sa kipuvad avaldama arvamust. Sul on ka arenenud maitsemeel ja teil on toidus eriline maitse. Teid juhitakse muusika konkreetsetele elementidele – mitte tingimata konkreetsele žanrile, vaid spetsiifilistele omadustele.

Te kaldute muretsema väikeste detailide pärast, andes neile rohkem tähelepanu kui tavaliselt. Te kipute asju liiga tõsiselt ja eriti liiga isiklikult võtma. Ära raiska oma aega asjade äratundmisel või lüües end üles tajutavate rikkumiste ületamisel; need asjad võivad teie head mõistust pilviseks muuta, kui teie mõttelaadis on see alus.

R=9 ja I=9

Number 9 tähendab tsükli lõpetamist – see lõpetas esimese kuni üheksa ringi. Üheksa sisaldab kõiki numbreid ja kõiki planeete; seetõttu on see universaalse numbri tähis. See võib sümboliseerida teostatud elu, kui üheksa on pühendunud teenimisele – kõiges, kõikjal, kõigile. Laienemise suuruse tõttu on üheksa kõige emotsionaalsem mõju, millega me peame tegelema. Üheksa armastab rohkem kui ülejäänud – ja nad kannatavad rohkem; nad annavad rohkem kui ülejäänud – ja jätavad nad rohkem ilma; nad on idealistlik kui ülejäänud – ja nad muutuvad pettunuteks. Üheksale antakse sünniga nii palju, et nende ülesanne on luua universaalne armastus ja inimese vendlus.

Üheksa jõuavad sellesse maailma, et kogeda jõudu, mis võimaldab lasta minna. Nad võivad varases lapsepõlves õppida, et ka suhe, uskumused, väärtused või isiklik võim tuleb ära anda. See on üks kõige raskemaid, kuid ka kõige täiuslikumaid. Kui pääsedi luba andmise võimule, on üheksad õnnelikud ja murettekitavad. Nad ei ole seotud inimeste ja asjadega elus. Nad näevad end suure pildi osana ja tunnevad end kosmilise vooluga kooskõlas.

Leiad, et on teisi teenides elatist teenida, on mõnes mahus väga atraktiivne. Võib-olla olete seal juba või otsite viisi, kuidas seda teha. Teil on teada või tundmatu loominguline andekus, mis tuleb avastada ja uurida. Üheksal on kalduvus andeid ja võimeid kõrvale heita, aga oluline on neid alati meeles pidada. Pea neid kõige olulisemateks.

Üheksa on väga tundlikud ka irratsionaalsuse suhtes. Tõenäoliselt leiad end oma tundeid maha surudes või maha mattes. Otsige sõpru ja lähedasi sümpaatiavõimelise kuulmisega. Veenduge, et te räägite asjadest. See on väga avardav ja muudab ruumi teie mõttes produktiivsemateks mõteteks. Neid jooni silmas pidades peate tegema kõik endast oleneva, et oma mõtteid kontrollida. Üheksad  kipuvad olema unistajad ja te ei taha saada selliseid udumõtteid, et unustate siin ja praegu olemise. Üheksal on ka tee sõnadega, kuid olge ettevaatlikud: teie sõnad võivad teid paljude libedate kohtade hulgast välja viia, kuid nad võivad ka teid hätta viia.

Kokkuvõte: 

Kes on Kristel? Kristel on lihtne ja loomulik naine, kelle on jalad maas. Talle on iseloomulik 4, mis on seotud Saturni planeedi ja maa märkidega (eriti Sõnn või Kaljukits) ning annab talle enesekindla iseloomu ja tugeva tahte; ta on üsna muljetavaldav ja võimeline ettevõtmisi algatama. Kuna 4 on karmaline number, võib tema suhtumine oma tööse olla üsna äärmuslik ja suurema osa ajast, kui ta on midagi alustanud, töötab ta järeleandmatult, kuni töö on lõpetatud. Kuid võib juhtuda ka vastupidi,  kompleksid ja piirangud võivad olla nii võimsad, et blokeerivad tema väljundid. Tulemuseks on hooletus ja apaatia. Suurim hirm on ebaõnnestumine. Tegelikult, hoolimata asjaolust, et ta on läbimõeldud, kindel, aus. Ta kipub kahtlema ja ta varjab oma ebamugavat tundlikkust nähtava ükskõiksusfassaadi taha. Kui ta on tema ise, siis tema moraalne kood on range ja tema standardid on kõrged, mis tähendab, et tal ei ole sallivust. Ta leiab, et kõik, mida ta saab teha, on ka teiste jaoks kättesaadav. 4 ja 5 seotus ei ole kindlasti “päev rannas”, sest esimene tendents muudab tema jaoks ahvatlevaks rutiinse elu ohutus ja kindlustatavus, samas kui teine ​​juhib teda otsima alalist muutust ja seiklust. Ta on võimeline võtma kaalutletud riske ja kasutama ära võimalusi, mis talle dünaamiliselt, initsiatiivselt ja tohutut pingutust pakuvad. Hellus, pretensioon, sallivus, ei ole sõnad, mida ta väga hästi mõistab. Ta on mõistlik laps, kellel ei ole probleeme vanematega, kes pakuvad paindlikku kasvatust, sest igasugune rangus võib tugevdada tema juba niigi teravat tunnetust. Teisest küljest tuleb tema ühiskondlikkust julgustada õpetades talle annetamise väärtust, mis võimaldab tal ületada oma kalduvus olla iseseisev ja kontrolliv; samuti annab talle eelise läheneda elule huumorimeelega.

Mis Kristelile meeldib? Kristel hindab hästi tehtud tööd, füüsilist koormust, taimi, loomi ja loodust. Ta on mitte kõige seltskondlikum tegelane, ta armastab üksindust ja tema vabadus ja sõltumatus on talle kallid. Ta on muutused, liikumine ja reisimine; ta on kiire mõtlemisega, kiire ja tõhus. Ta kasvatab oma mahepõllumajanduslikke puu- ja köögivilju, valmistab maitsvaid toite ja teeb moosi. Materiaalses mugavuses tunneb ta end turvaliselt. Armastuse ja kiindumuse väljendamine on talle kurnavad. Härrased, võtke teadmiseks – hunnik lilli ei piisa tema liigutamiseks! Ta on väga praktiline inimene.

Millega ta tegeleb? Kuna Kristelile on iseloomulik number 4, võib ta oma perekonna või tervise osas kogeda teatud piirangut ja raskusi. Sellegipoolest, kui saatus toob teele lööke, on ta võimeline ennast üles ajama ja  tolmust puhastama. Sagedamini püüab ta leida töös lohutust, näidates suuri eesmärke. On mitu võimalikku suunda, mida ta võib valida, näiteks materiaalsete valdkondade ja haldusega seotud ametid (pangandus, juhtimine, rahandus, majandus, kindlustus …), maa, looduse, loomade või käsitööga seotud ametid, samuti need alad, kus on vaja mõtlemisoskust, analüütilist oskust ja ratsionaalset meelt.

Mida tähendab nimi “Kristel”. Äärmused varanduses, tervises ja vaimsuses. Sa oled väga mitmekülgne, idealistlik ja intuitiivne. Teil on suur edu või kannatate kurnatuse all. Lahendus on teiste teenimine. Kasuta oma juhtimisvõimeid inimkonna jaoks ja mitte eneseteadvustamiseks. Sa oled intuitiivne ja võib olla huvitatud kunstist, draamast või teadusest. Da oled usaldusväärne ja hästi maandatud, otsib alati sisukat tööd, karjääri, kus saad oma töö üle uhkust tunda ja teha oma tööd hästi. Sinu peamine soov on ehitada kaitstud ja turvaline keskkond kodus ja tööl. Sa võid olla väga veenev eesmärkide saavutamisel. Sa võid olla väga üksikasjalik ja hästi organiseeritud ning omada suuri organisatsioonilisi oskusi. Mõnikord võid tunduda liiga kangekaelne ja liiga kriitiline teistele, kuid sinu praktiline lähenemine elule ja tootlikkusele teeb sind üheks kõige kasulikumaks kogukonna liikmeks.

KRISTELi nimi annab järgmised omadused:

  • Oht jääda kinni detailidesse.
  • Sa võid olla väga analüütiline, nõudlik ja kannatlik oma ettevõtmistes aga kui teie huvid on ammendunud, siis võib jääda ettevõtmine lõpule viimata.
  • Pinge, mis mõjutab päikesepõimikut ja seedetrakti, võib põhjustada haavandeid, kasvajat või kõhukinnisust.
  • See nimi tekitab tugevaid füüsilisi soove, näiteks söögiisu raskete, tärkliserikaste toitude ja liha järele.
  • Kuigi nimi Kristel loob aktiivse meele ja rahutu soovi uurida uusi ideid, peab rõhutama, et see piirab samas mitmekülgsust ja ulatust, küllastades teid üle tehniliste üksikasjadega.
  • See nimi teeb sind teadlikuks ja teaduslikuks oma lähenemises elule.
  • Kuna spontaanne verbaalne väljendus võib olla teie jaoks raske, tunned sa sageli ebamugavust ja piinlikkust olukordades, mis nõuavad taktikat ja diplomaatiat.
  • Kristeli eesnimi loob ühest küljest kahekordse olemuse – soovid muutusi ja mitmekülgseid kogemusi, et vältida monotoonsust, kuid samas peate tähtsaks süsteemi, korda ja detaile.

"Kristel Keep Calm And Nerver…" | Hoodie

Kristeli nime saatuse analüüs: Sel ajal, kui kõik ringi jooksevad, tuletad endale meelde, et endiselt on olemas homme. Sinu moto on: „ela ja lase teistel elada”. Sa ei sea end kunagi avalikult piinlikku olukorda.  Kui sa saad oma tundeid säästa, siis sa teed seda. Sa oled väga meeldiv.

Allikad:

Nime kalkulaator: https://phuture.me/numerology/name-analyser

Nime esimene täht: http://www.first-names-meanings.com/letters-and-numbers.html

Loe oma nime päevahoroskoopi: http://www.first-names-meanings.com/horoscope-name-KRISTEL.html

Südametšakra pikk kirjeldus: https://www.hingepeegel.ee/tervis/tsakrad-korda-sudametsakra/

Kes on Kristel?: http://www.first-names-meanings.com/names/name-KRISTEL.html

Mida tähendab nimi Kristel:  (http://www.sevenreflections.com/name/kristel/)

Nime ajalugu ja heliline kõla: http://www.thinkbabynames.com/meaning/0/Kristel

Palju huvitavid fakte: https://www.whatisthemeaningofname.com/what-is-the-meaning-of-the-name-kristel-35997/

GIF: http://www.bbmgif.com/gallery/item.php?id=5233#.XR8b2-szZaQ

Trükistega spordiriided: https://www.sunfrog.com/Automotive/110056861-307803831.html?86448

Info ja statistika: http://www.name-doctor.com/name-kristel-meaning-of-kristel-56642.html

Info ja statistika: http://www.namespedia.com/details/Kristel

Erinevad kirjakeeled: https://www.whatisthemeaningofname.com/what-is-the-meaning-of-the-name-kristel-35997/#Information_About_The_Name_Kristel

Lae mobiilitaust: https://www.3dnamewallpapers.com/preview/plasma/Kristel/

Lae mobiilitaust: https://www.3dnamewallpapers.com/preview/in-love/Kristel/