“Salarelv”

Just sellise nime sai see imeõrn ja tagasihoidlikkusega hiilgav armastusekee! Miks selline nimi? Kees on kasutatud poolvääriskividest roosat kvartsi, jaspist ja hematiiti. Roosa kvarts on lõpmatu armastuse kivi, jaspis toob hoolitsust ja mõistmist ning aitab soovitu ellu viia, hematiit tõstab enesehinnangut, enesekindlust ja vastupidavust … võime vaid edasi ette kujutada, mis kee võib kõike teha siis … siis kui naine armastab meest …

ROOSA KVARTS –  tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi. Kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, mis õpetab armastuse tõelist olemust ja puhastab südame kõigil tasanditel. Roosa kvarts tõmbab ligi armastust. Ta eemaldab õrnalt negatiivse energi ja asendab selle armastavate võngetega.  Emotsionaalselt on roosa kvarts kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab see sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest. Roosa kvarts õpetab ka teile, kuidas iseennast armastada. Te ei saa vastu võtta teise armastust ega neid ka ise armastada kui te ei armasta iseennast. see kivi aitab enesele andestada ja enesega leppida ning äratab eneseusaldust ja enesehindamist.

JASPISt tuntakse kui ülimat hoolitsejat, ta tuletab meelde, et üksteist on vaja aidata, suurendab tundlikkust ja mõistmisvõimet. Ta toetab stressi aegadel ning toob rahulikkust ja terviklikkust, neelates negatiivsed energiad, puhastades ja joondades tšakraid ja aura. Jaspis tasakaalustab yin’i ja yang ’i. Jaspis, seotuna sotsiaalse hierarhia, kohusetunde ja auga, tasaskaalustab inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista. Mentaalselt soodustab jaspis kiiret mõtlemist, edendab organisatsioonilisi võimeid ning projektide elluviimist. See stimuleerib kujutlusvõimet ja transformeerib ideed tegudeks. Füüsiliselt pikendab jaspis seksuaalset mõnu.

HEMATIIT. Tegemist on tugeva kiviga, mis toetab pelglikke naisi, tõstes nende enesehinnangut ja vastupidavust, parandab tahtejõudu ja usaldusväärsust ning annab enesekindlust. On suurepärane kivi sõltuvustest ning sundustest ülesaamiseks. Hematiit pöörab tähelepanu täitumata unistustele, mis on olnud kandja elu mõtteks. Ravib üle söömist ja muud liiki lodevust : ) Peamiselt kasutatakse seda kivi maandamiseks ning kaitseks, sest kivil on võime tasakaalustada keha, vaimu ning hinge. Hematiit on yang elemendiga kivi. Hematiiti nimetatakse ka mõistuse kiviks, ta aitab parandada mälu, keskendumisvõimet ja tähelepanu. Stimuleerib kandjas rahulikkust, sisemist õnne ning meelitab ligi armastust. Mõned ütlevad, et hematiit on peegeldav kivi, kaitstes oma kandjat negatiivsuse eest, peegeldades seda tagasi algallikasse. Hematiit aitab kandjal leppida tehtud vigadega ning võtta neid pigem kogemuste õppetunni kui elu katastroofina.

Ja siin ta on, kauni omaniku kaelas:

salarelv salarelv-2 salarelv-3 salarelv-4 salarelv-5 salarelv-6 salarelv-7 salarelv-8salarelv-12salarelv-10salarelv-11