Tule voodisse!

Jah, just! Stuudios saab nüüd voodis hullata! Mis saab veel vahvam olla!

See aeg on sinule endale. On aeg olla ise. On aeg leida enda jõud, enda tugevus, enda tahe. On aeg olla sina!

Mul on hea meel, et palju räägitakse, kuidas teha abikaasat/elukaaslast õnnelikuks. See on samm edasi. Ja see töötab! Aga esimese asjana pead sa mõtlema iseendale! Sa ei saa teisi aidata, sa ei saa oma suhteid toetada kui sa ei ole iseendas. Siis sa ainult peegeldad ja peegeldad ja peegeldad. See fotosessioon saab olla üheks võimaluseks leida iseennast ja olla rohkem endas ja olla iseendale! Me peame end hoidma, vahel hellitama, et see mina meie sees saaks ärgata! Üha rohkem ja rohkem! Lubama endil olla, ületama piirikesi, mille on seadnud meile ühiskond, rahva ajalugu, vastassugu, … Meis on nii palju rohkem! Ja teate, kes meile piirid seab? Ainult meie ise! Omaks võetud piiratusega. Aga milleks on vaja end piirata? Mis tunne võib olla elada, kui sa saad end väljendada täies ilus? Igas impulsis? Igas tundes, et sa oled õige?

Tule buduaarifotosessioonile, kui oled jõudnud oma julguses nii kaugele. Kui nii kaugel ei ole, võib see olla muus kaunis olemises fotosessioon, SINA ISEENDANA. Jah, ma soovitan vajaduse korral ja niisama natuke ka, poose ja liikumist, see on areng, see on mäng … mille eesmärk on näha SIND, sellisena nagu sa oled! Sinuna!

Kui sa lubad endale seda võimalust ja oled enesearengus, võib see olla võimas ja vabastav kogemus. Luba endale rohkem, siis saad anda maailmale rohkem …

Adena: “Kallid naised, kui soovite endaga mõnusat kontakti luua ja naiselikkust tähistada läbi fotorännaku, siis soovitan teile südamest ühte vägevat ja loovat naist, fotograafi Kristel Vask! Olen tänumeres, et saan meeletult kaunite naistega koos luua 

 

Külli: “Julge olla NAINE ❤️!
Armastusega… ❤️❤️❤️.”

Kristel, fotograaf: “Armas naine! Olen Sinu päralt 1,5h, hind 250€ sisaldab 15 vahvat ja ilusat töödeldud fotofaili! Ja just, võta see aeg iseendale! Endale! Mitte sooviga teha pilte endast teistele … abikaasale, elukaaslasele, armsamale … vaid endale! Sinu keha! Sinu pühitsus iseendale! Sinu puhtus! Sinu elurõõm! Julgus olla ise! Julgus olla iseendas! Julgus olla iseendale! Julge olla ise! Julge olla Sina!❤️ ”

Elis: “Väga intrigeeriv pealkiri 😀 aga see on tegelikult Sulle, kallis Naine, kes Sa soovid väestavat kogemust ehk mõnusat fototeraapia seanssi kõige andekama Kristeliga. Saad mõnusalt oma keha ja sensuaalsusega kontakti ja võtad kõik, mis Sulle kuulub, uhkusega endale tagasi. Kallis Naine, Su keha on püha, Su seksuaalsus on püha ning kuulub Sulle nautimiseks ja tähistamiseks 🥰😘💕 no nii väga soovitan seda kingitust endale teha 💋”